اخبار داغ

  راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی در شهرک صنعتی کمال الملک توسط سولار صنعت BPN

  به گزارش روابط عمومی BPN : راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰۰کیلوواتی در شهرک صنعتی کمال الملکیک واحد نیروگاه خورشیدی با ظرفیت تولید ۱۰۰ کیلووات برق و هزینه چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال امروز ۲۹ مهر در شهرک صنعتی کمال الملک شهرستان فیروزه توسط شرکت تولیدی سولار صنعت عضو کنسرسیوم صنایع مادر بادران پارس نیرو BPN راه اندازی شد.
  فرماندار فیروزه روز شنبه در این خصوص به خبرنگاران گفت: اجرای ‘پنلهای خورشیدی بر روی بام’ با این حجم از ظرفیت تولید با استفاده از متخصصان داخلی فصل جدیدی را در استفاده از نیروهای تجدیدپذیر در این شهرستان گشوده است.
  محمدحسین صالحی افزود: تولید پنلهای خورشیدی با ظرفیت تولید سالانه ۳۰ مگاوات در همین شهرک صنعتی سبب اشتغالزایی شده است.
  وی همچنین به پیشرفت شهرستان فیروزه ظرف ۲ سال اخیر در حوزه اقتصادی اشاره و بیان کرد: هفت واحدی تولیدی در شهرک صنعتی کمال الملک فعالیت دارند و ظرف ۲ ماه آتی سه واحد صنعتی دیگر نیز بهره برداری می شوند. تا پایان سال ۱۳۹۷ شهرک صنعتی کمال الملک به بهره برداری کامل خواهد رسید.
  رئیس هیات مدیره هلدینگ شرق صنعت نیز در این مراسم گفت: ظرفیت شرکت سولار صنعت فیروزه در تولید پنلهای خورشیدی پارسال ۳۰ مگاوات بود اما امسال به ۶۰‌مگاوات افزایش یافته است.
  علی اکبر انصاری پور افزود: فعالیت این مجموعه برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم در سه نوبت کاری و برای ۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
  مرکز شهرستان ۴۳ هزار نفری فیروزه در فاصله ۱۴۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.
  شایان ذکر است که کنسرسیوم BPN در هفته جاری نیز طی توافقات بین المللی خود؛ شرایط انتقال تکنولوژی و ساخت سلول های خورشیدی را برای کشور فراهم آورده که شرکت سولار صنعت به عنوان عضو این کنسرسیوم و بنا به اعلام حوزه مدیریت و نظارت راهبردی BPN جهت انجام امور عملیاتی و تخصصی R&D به زودی با کارگروه تخصصی شرکت اسپانیایی انتقال دهنده تکنولوژی وارد مذاکرات جریان فنی و مهندسی آن میشود.

  دسته : اخبار - اخبار BPN - اخبار حوزه انرژی - اخبار ویژه - اخبار کنسرسیوم - اسلایدر اصلی - انرژی خورشیدی تعداد بازدید : 6115 بازدید تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ نویسنده : مدیریت سایت دیدگاه ها : 0
  مطالب پیشنهادی

  مجتمع شرکتهای بین المللی بادران پارس نیرو به عنوان موسس مجتمع صنایع مادر خاوران که مشتمل بر ۸ شرکت تخصصی و دفاتر بین الملل خود در کشور های هلند، آلمان، ایتالیا، ایالات متحد آمریکا، چین و کانادا می باشد از ظرفیت های مختلف خود در جهت احداث، تهیه و تجهیز انواع نیروگاه های مولد برقی در مقیاسهای کوچک و متوسط از ظرفیت های ۵ کیلو وات تا ۱۰۰۰ کیلو وات جهت ساختمان های اداری و مسکونی، هتل -ها، بیمارستا نها، اماکن متبرکه، تفریحی، ورزشی و آموزشی و همچنین انجام مطالعات امکان سنجی احداث نیروگاه و مزارع بادی با مقیاس های ۲ مگا وات تا ۲۰۰۰ مگا وات جهت تامین برق صنعتی کارخانجات و پروژه های نیروگاهی ، صنایع برودتی، عمران و ساختمان، تجهیزات پیش ساخته ساختمان، برنامه نویسی نرم افزاری در تکنولوژی رباتیک و نفت، گاز و پتروشیمی استفاده نموده که در این زمینه آمادگی خود را جهت ارائه این خدمات اعلام می دارد .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .