اخبار داغ

  سرمایه گذاری ۲۵ هزار میلیارد ریالی آلمان در دو طرح صنعتی فارس

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: با صدور مجوز سرمایه گذاری به شرکت هایی از کشور آلمان، بزودی عملیات اجرایی دو طرح های بزرگ صنعتی در این استان با سرمایه گذاری این کشور به ارزش ریالی افزون بر ۲۵ هزار میلیارد ریال آغاز می شود. به گزارش BPN ،‌علی همتی دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آلمانی ها طرح تولید انواع پنل ها و سلول های انرژی خورشیدی در استان فارس با سرمایه گذاری افزون بر ۲۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال را در دستور کار دارند.
  وی گفت: این طرح که جواز سرمایه گذاری آن صادر شده است، در حال طی کردن مراحل نهایی اخذ مجوزهای سرمایه گذاری است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اظهار کرد: اجرای این طرح در قالب شرکت پارس تکاب، برای ۵۶۰ نفر شغل ایجاد می کند.
  همتی گفت: شرکت کناف ایران نیز با سرمایه گذاری یک هزار و ۶۳۰ میلیارد ریالی آلمانی ها به تولید پنل (ورق) های گچی در استان فارس خواهد پرداخت. وی افزود: اجرای این طرح، ۲۵۰ نفر اشتغالزایی به دنبال دارد.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: این دو طرح سرمایه گذاری مربوط به سال ۹۴ است و دیگر طرح های سرمایه گذاری خارجی که در حال بررسی و صدور مجوزها است، در آینده اطلاع رسانی می شود.
  همتی درباره کارخانه تولید ورق های گچ پیش ساخته گفت: بنا بر قراردادهای منعقده، تجهیزات این کارخانه مطابق با استانداردهای روز اروپا خواهد بود و با تولید محصولات مورد نیاز کشور از خروج سالانه ۹۰ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می کند.
  وی بیان کرد: وجود معادن غنی گچ در استان فارس از جمله دلایل شرکت آلمانی برای انتخاب این استان برای احداث کارخانه تولید ورق های گچ پیش ساخته بوده است.

  دسته : اخبار حوزه انرژی - انرژی خورشیدی تعداد بازدید : 4136 بازدید تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ نویسنده : مدیریت سایت دیدگاه ها : 0
  مطالب پیشنهادی

  مجتمع شرکتهای بین المللی بادران پارس نیرو به عنوان موسس مجتمع صنایع مادر خاوران که مشتمل بر ۸ شرکت تخصصی و دفاتر بین الملل خود در کشور های هلند، آلمان، ایتالیا، ایالات متحد آمریکا، چین و کانادا می باشد از ظرفیت های مختلف خود در جهت احداث، تهیه و تجهیز انواع نیروگاه های مولد برقی در مقیاسهای کوچک و متوسط از ظرفیت های ۵ کیلو وات تا ۱۰۰۰ کیلو وات جهت ساختمان های اداری و مسکونی، هتل -ها، بیمارستا نها، اماکن متبرکه، تفریحی، ورزشی و آموزشی و همچنین انجام مطالعات امکان سنجی احداث نیروگاه و مزارع بادی با مقیاس های ۲ مگا وات تا ۲۰۰۰ مگا وات جهت تامین برق صنعتی کارخانجات و پروژه های نیروگاهی ، صنایع برودتی، عمران و ساختمان، تجهیزات پیش ساخته ساختمان، برنامه نویسی نرم افزاری در تکنولوژی رباتیک و نفت، گاز و پتروشیمی استفاده نموده که در این زمینه آمادگی خود را جهت ارائه این خدمات اعلام می دارد .

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تبلیغات ویژه
  آخرین اخبار شرکت
  آخرین نظرات بازدیدکنندگان