اخبار داغ

  استفاده از انرژی های تجدید پذیر در تولید برق استان خراسان رضوی

  استاندار خراسان رضوی از روند اجرای پروژه های برق رسانی در حاشیه ی شهر مشهد بازدید کرد.
  به گزارش BPN ، علی رضا رشیدیان در حاشیه ی این بازدید، اظهار داشت: استفاده از انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی و تونل های موجود باد در تولید برق، از جمله مواردی است که باید با جدیت دنبال شود.
  وی با اشاره به وجود شش نیروگاه تولید برق در استان به مدیران آن توصیه کرد تا نسبت به تامین سوخت جایگزین برای فعالیت آن ها برنامه ریزی و اقدام کنند تا در صورت بروز اشکال، استان با چالش تامین انرژی مواجه نشود.
  استاندار خراسان رضوی رسیدگی به روستاها، مناطق کم برخوردار و رشد متوازن امکانات بین بخش ها و شهرها را مهم ترین عامل ماندگاری روستاییان و عدم مهاجرت آنان به حاشیه شهرهای بزرگ دانست و افزود: دولت یازدهم در این راستا تلاش های گسترده ای انجام داده است.
  رشیدیان ضمن تقدیر از اقدامات شرکت های توزیع برق منطقه ای استان در ارائه خدمات به شهروندان و تامین برق مورد نیاز صنایع، به موضوع تحویل انشعابات آب و برق مسکن مهر در سطح استان هم اشاره کرد و گفت: باید نسبت به تحویل انشعابات در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان اقدام شود.
  گفتنی است؛ استاندار خراسان رضوی از پروژه های محور حر، میامی، شهید آوینی، پنجتن، طبرسی شمالی، جاده ی سیمان و جاده ی کلات بازدید کرد.

  دسته : اخبار حوزه انرژی - انرژی خورشیدی تعداد بازدید : 1709 بازدید تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ نویسنده : مدیریت سایت دیدگاه ها : 0
  مطالب پیشنهادی

  مجتمع شرکتهای بین المللی بادران پارس نیرو به عنوان موسس مجتمع صنایع مادر خاوران که مشتمل بر ۸ شرکت تخصصی و دفاتر بین الملل خود در کشور های هلند، آلمان، ایتالیا، ایالات متحد آمریکا، چین و کانادا می باشد از ظرفیت های مختلف خود در جهت احداث، تهیه و تجهیز انواع نیروگاه های مولد برقی در مقیاسهای کوچک و متوسط از ظرفیت های ۵ کیلو وات تا ۱۰۰۰ کیلو وات جهت ساختمان های اداری و مسکونی، هتل -ها، بیمارستا نها، اماکن متبرکه، تفریحی، ورزشی و آموزشی و همچنین انجام مطالعات امکان سنجی احداث نیروگاه و مزارع بادی با مقیاس های ۲ مگا وات تا ۲۰۰۰ مگا وات جهت تامین برق صنعتی کارخانجات و پروژه های نیروگاهی ، صنایع برودتی، عمران و ساختمان، تجهیزات پیش ساخته ساختمان، برنامه نویسی نرم افزاری در تکنولوژی رباتیک و نفت، گاز و پتروشیمی استفاده نموده که در این زمینه آمادگی خود را جهت ارائه این خدمات اعلام می دارد .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .